Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Jon Jones přemýšlí o odchodu z UFC
Foto: Instagram/Jon Jones

Jones udělá nejlépe, pokud se už nevrátí, v těžké váze by ho rozsekali, myslí si bývalý šampion UFC

Quinton „Rampage“ Jackson má za to, že je Jon Jones jenom lstivý lišák a ze hry se vytratil hlavně proto, že už mu docházely síly. Zejména v těžké váze by tvrdě narazil.

Každý se na to díváme z jiného úhlu pohledu a díky tomu, že je „Bones“ už více než rok ze hry venku, se začíná spekulovat, zdali za tím jeho nabíráním svalové hmoty není ještě něco víc. Co kdyby se už vracet vůbec nechtěl a cvičil si jen tak pro radost? Tuto otázku si pokládá slavný Rampage, jenž kdysi v UFC působil a urval zde i titul polotěžké váhy.

„Jon Jones je jedním z nejlepších bojovníků celé historie, o tom nepochybuju, přesto si myslím, že udělá nejlépe, pokud se už nevrátí. Myslím si, že kdyby se chtěl prát se současnou špičkou těžké váhy, kterou představuje takový Francis Ngannou, tak tvrdě narazí. Ty rány zde padají úplně jiné. Sami víte, že i on ve své kariéře už něco koupil, měl dobrou bradu, ale těžká váha je těžká váha. S jeho přibývajícím věkem už pochybuju, že by byl tak skálopevný,“ předpověděl Jackson.

„Myslím si, že by se Jonovi dařilo akorát proti takovým menším těžkým vahám, ale určitě ne proti současné špičce. Ani bych se nedivil tomu, kdyby si to sám uvědomoval, a proto se to rozhodl už zabalit. Jméno si tu udělal, jeho rekord mu nikdo nevezme, tak nač se o něco pokoušet ještě. Udělá lépe, pokud se již nevrátí,“ zopakoval Rampage v Thiccc Boy podcastu.

Abychom k tomu přidali názor i z té druhé strany barikády, pak je třeba podotknout, že takový Dana White s návratem Jonese ještě počítá. Údajně by se tak mělo stát v roce 2022. Dokonce mu za soupeře nabídl Stipeho Miocice, toho však údajně Jon odmítl, patrně chce jít pouze o pás.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin