OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Jonesova pohádka o nevinně se s úspěchem nesetkala, Smith mu o to víc teď chce čelit

Navrátilci Jonu Jonesovi stále nemůže přijít většina lidí po tom dopingovém skandálu na jméno. Jedním takovým je i Anthony Smith, který se během své kontroverzní výpovědi do newyorského borce pořádně opřel. 

Od doby, co „Lionheart“ porazil Volkana Oezdemira na UFC Fight Night 138 (28. října), se nemluví téměř o ničem jiném než o jeho nenávistí k Jonesovi. Bývalému šampionovi z polotěžké váhy byl odebrán titul hlavně kvůli tomu, že se provinil proti dopingovým předpisům. 

Když byla pak do světa vyslána zpráva, že se „Bones“ předčasně vrací, nemohla to pochopit většina lidí. On sám to odůvodňoval tím, že USADA přeci chyby nedělá, a kdyby dělala, pak by mu původní čtyřletý trest nemohla takto zkrátit. 

Anthony Smith má nejvyšší ambice

Toto prohlášení mu však Smith vůbec nebere. „Myslím si, že to je pěkně ukecaný podvodník, a i jeho to štve, protože je to pravda!“ nerozpakoval se s ničím při své výpovědi. „Dvakrát ho suspendovali za to, že bral výkon podporující látky!“ zlobil se. 

A navíc teď podle něj při svém návratu jeví až přehnaně vysoké sebevědomí. „Podívejte se na mě. Bojoval jsem s Volkanem nebo Shogunem a ani na jeden duel jsem nebyl připravený. Ani jsem nepípnul. Já mám tři výhry za pět měsíců, on tři za pět let,“ odůvodňoval. 

Nechybělo ani rýpnutí do UFC. „Věřím tomu, že kdyby Jones nebyl místní oblíbenec, nezachází se s ním jako v rukavičkách. Já tu jezdím po prdeli, abych něčeho dosáhl, a jemu stačí být ‚očištěn‘ po několikaleté pauze a hned zápas o titul? Tak kde to jsme?“ ptá se… 

I tak mu bylo jasné, že mu odpověď nikdo neposkytne. „Nemám žádný problém s tím říkat pravdu a ani nevím, jestli je důvod se k tomu ještě vyjadřovat. Jon je zpátky a ví, že si ho najdu. Jednoho dne přijde moment, kdy mi bude muset čelit. A až ta chvíle nadejde, pak ho ztrestám,“ uzavřel.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue