jorge masvidal ufc
Foto: Instagram/Jorge Masvidal

Jorge Masvidal má jasno, jak dopadne válka mezi Usmanem a Covingtonem

Bývalý dvojnásobný titulový vyzyvatel má poměrně jasno, jak dopadne velmi vyhlížená válka mezi Usmanem a Covingtonem.

Velterová váha nám sice v poslední době nějak překypuje kvalitou, přesto se zde nachází dva bojovníci, kteří celý zbytek z toho papírového hlediska převyšují. Jedná se o borce, kteří se spolu nyní utkají v odvetě.

V prvním zápase se mohl radovat nigerijský šampion Usman, který svou práci už před dvěma lety považoval za dokončenou. Dana White byl však jiného názoru a již tehdy si chrochtal, že v životě dost možná neviděl lepší souboj. I od odvety si tedy hodně slibuje.

Jak ovšem tento druhý fight proběhne? Bude v něm mít Covington šanci odčinit své prvotní zaváhání? Jeho bývalý přítel i týmový parťák v jedné osobě o tom dost pochybuje.

„Pokud se ten zápas bude držet v postoji, a to si myslím, že ač to jsou oba wrestleři, tak bude, pak by to měl Kamaru opět vyhrát,“ řekl svůj názor Jorge Masvidal.

„Já prostě vidím Usmana jako dominantnějšího zápasníka. Díky své ohromné stavbě těla ho Covington nestáhne na zem, a kdyby přeci jen stáhl, tak ho tam prostě neudrží. A Usman má už dost dlouhé a tvrdé ruce, aby si s Colbym v postoji poradil. Musí se jen ustavičně hnát dopředu a zkracovat distanc, pak si dojde pro ukončení před limitem,“ predikuje prostřednictvím ESPN MMA.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin