Jorge Masvidal odhaduje své šance na úspěch v UFC

Jorge Masvidal odhalil, co bude hlavním faktorem pro výhru nad šampionem Usmanem

Poprvé prohrál poměrně jasně na body, ale podruhé se prý diváci dočkají zcela odlišného scénáře.

Největší grázl planety dostal příležitost, po které možná ani sám nedoufal. Téměř celý rok vysedával mimo hru a pak jej sám šampion velterové váhy oslovil s nabídkou ohledně odvety. Jorge Masvidal ji vmžiku přijal a nyní slibuje, že se stane novým vládcem divize.

Když se oba borci střetli poprvé. Problém byl zejména v tom, že Jorge vstupoval do utkání na šestidenní short notice. Co ho ovšem šlechtí, je to, že i v takto krátké době zvládl bez problémů splnit váhový limit, a ještě úřadujícímu šampionovi v bitvě zlomil nos.

Následně Masvidal prohlásil, že kdyby měl regulérní přípravu, tedy nic ve spěchu, mistrovský pás by se přesunul do jeho vlastnictví. A tuto příležitost nyní dostal.

Jorge Masvidal při boji v UFC

Jorge Masvidal chce titul v UFC

„Klíčem k úspěchu bude dobré a klidné plnění váhy,“ prozradil floridský rváč ve výpovědi pro MMA Junkie. „Už nebudu muset shazovat 9 kilogramů v posledním týdnu, který jsem byl nucen jet prakticky jen na vodě. Nyní vím, že mě čeká zápas, takže si hlídám svou váhu.“

Masvidal se tak snažil naznačit, že se shazování na něm podepsalo. V samotném duelu pak nebyl schopen pracovat na sto procent, kvůli čemuž ho mohl Usman celých pět kol kontrolovat na zemi nebo na pletivu. Tím si došel pro jasnou výhru na body.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue