Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
masvidal gamebred
masvidal gamebred

Jorge Masvidal odhalil, jaký velký money fight bude v UFC ještě vyhlížet

Momentálně sice usiluje o titul velterové váhy, ale tím jeho bojová mise rozhodně ještě neskončí.

Jorge Masvidal se považuje za jednu z největších hvězd organizace, která by svůj potenciál ráda prodala tím nejlepším možným způsobem, což je zápas s další velkou hvězdou.

Jak už mnozí asi dobře tuší, ve velterové váze se momentálně nachází i Nate Diaz. Ten s Jorgem už jednou bojoval a bohužel pro něho, po třetím kole si odnesl porážku na TKO, kdy mu v boji nedovolil pokračovat doktor.

Masvidal na svůj původně vyřčený slib nezapomněl a nyní podotkl, že se v budoucnu bude skutečně zabývat možností odvety.

„Nejprve chci takového soupeře, který mě dostane zpět k titulu, abych mohl dokázat, že Usmana skutečně mohu porazit. Pak ale přijde čas na plnění starých slibů a Nate už asi teď dobře ví, co mám na mysli,“ odhalil floridský rváč, jenž vyhlíží gangsterskou válku číslo dvě.

„Dobrý je, že tento zápas budí zájem nejen mezi námi, ale i mezi fanoušky. Je to ten největší money fight, jaký si v UFC momentálně můžeme představit. A protože já sám jsem money fighter, budu této odvetě více než otevřený. Tahle bitva mi vydělá vskutku hodně peněz,“ přiznal Masvidal pro MMA Junkie.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin