Jorge Masvidal si nenechá od soupeřů v UFC nic líbit

Jorge Masvidal posílá velmi pichlavý vzkaz Colbymu Covingtonovi

Jorge Masvidal moc dobře ví, že se jednoho dne střetne s Colbym Covingtonem. A až se tak stane, dost mu ublíží.

Momentálně však floridský gangster nehodlá „nějakého“ Colbyho řešit, neboť má před sebou důležitější úkol. „Musím nejprve zmlátit Usmana. Teď vyrovnám skóre na 1:1 a pak nad ním i vyhraju trilogii,“ plánuje si Jorge, který do svého vlastnictví hodlá získat pás šampiona velterové váhy.

Dlouhou dobu se ovšem mluvilo o jeho duelu s Covingtonem. K tomu však nakonec nedošlo… „Colby je pro mě bezvýznamný člověk, nemá cenu ho teď řešit. Samozřejmě, že se spolu jednou utkáme, ale stane se tak, až já mu ku*va řeknu,“ uváděl Masvidal na stanici ESPN.

Taktéž plánuje Colbyho umlčet jednou provždy. „Skutečně tomu člověku chci ublížit. Chci mu způsobit takovou bolest, jakou ještě nezažil. Chci s ním naložit ještě hůře než s Askrenem. Tuhle nakládačku má u mě schovanou, z toho se už nevykroutí,“ sliboval.

A my si můžeme jen domyslet, zdali to Masvidal myslí skutečně vážně. Již na konci minulého roku měl totiž velmi slibnou příležitost s Covingtonem bojovat, na žádný zápas však nekývl. Místo toho zůstával mimo hru, až se nakonec dočkal nečekané titulové odvety.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue