Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
jorge masvidal souper
Foto: Instagram/Jorge Masvidal

Jorge Masvidal predikuje, kdo se stane novým šampionem lehké váhy UFC

Hodně se mluví o tom, že se už brzy na absolutní vrchol lehké váhy dostane Khabibův nástupce Islam Makhachev. Takový Jorge Masvidal to ovšem vidí úplně jinak.

Floridský rváč a čestný člen z American Top Teamu věří, že dlouho bude v divizi do sedmdesáti kilogramů vládnout jeho kolega z gymu Dustin Poirier. Jednak proto, že to je aktuálně nejlepší lehká váha současnosti, ale také jednak proto, že je velice komplexní, a tak si dokáže poradit s jakoukoliv hrozbou, která se na něj povalí.

„Znám toho kluka už opravdu dlouhou dobu a osobně se vám mohu zaručit, že se neustále vyvíjí. Jeho kvality jenom stoupají, vidím to pravidelně na tréninku. Že porazil Conora, to není náhoda, měl to v sobě. Podobně věřím i v jeho úspěch proti (šampionovi) Charlesovi Oliveirovi,“ prozradil Masvidal, jenž během svého proslovu nevyzařoval žádné známky pochybností.

„Je úžasné sledovat, kam se Dustin za ta léta posunul. Momentálně je to nejlepší lehká váha současnosti. Pokud bude tvrdě pracovat jako doposud, titul nejenom vyhraje, ale navíc si ho i ohlídá,“ věří floridský bojovník, který si založil vlastní MMA organizaci s názvem Gamebred Fighting Championship. Ta má za sebou již jeden turnaj a během podzimu se dočkáme i druhého.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin