Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
masvidal souper mma
Foto: Instagram/Jorge Masvidal

Jorge Masvidal vyzývá k hromadné neposlušnosti: Je na čase se postavit UFC a vynutit si platy, jaké si zasloužíme!

Luke Rockhold, Miesha Tate, Paulo Costa, Cody Garbrandt a nyní třeba i Jorge Masvidal. To jsou všechno jména, kterým nevyhovují platy, jaké v UFC pobírají.

Většinou se říká, že se v UFC finančně trápí hlavně nováčci, kteří si nejprve musí vybudovat nějaké jméno, teprve pak mohou snít o lepší smlouvě a lepších finančních podmínkách. Výše uvedená jména ovšem již žádní nováčci nejsou. A můžeme mezi ně klidně řadit i Jona Jonese, který své trucování vzal opravdu vážně.

Je to sotva pár dní, co Luke Rockhold nabádal kolegy v branži, aby se semkli a postavili se proti současnému systému. Možná ani on sám nečekal, že velmi brzy najde zastání v dalším velkém jménu. Tím je Jorge Masvidal.

„Bojovníci jsou velmi zvláštní stvoření. V kleci si můžeme dát přes držku, ale přesto si pak spolu dokážeme sednout u kávy a tvářit se jako nejlepší přátelé. Proto bych si přál, aby se více zápasníků začalo bouřit a začalo si od organizace vymáhat takové platy, jaké si právem zaslouží,“ nabádá Jorge.

„Chci, aby to udělal každý z nás. Problém je, že tu všichni sedíme a tváříme se šťastně, ale pokud se všichni sebereme, pak budeme muset být vyslyšeni. Doufám, že si toho více lidí začne všímat, protože není možné, aby nám UFC dávalo ani ne 20 procent ze svých celkových příjmů, zatímco všude jinde dávají přes 50,“ sdělil Masvidal pro MMA Fighting.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin