Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
jose aldo legenda
jose aldo legenda

José Aldo: Boj s YouTuberem bych odmítl, zesměšňuje to práci skutečných bojovníků

Všichni bojovníci si jdou za penězi, když mají možnost, jen takovému Josému Aldovi jde více o hrdost.

Bývalý šampion pérové váhy se zahleděl na trend dnešní doby, který určují převážně internetové celebrity. Takoví lidé mají hojnou základnu fanoušků a ta své idoly následuje, ať už jdou kamkoliv. Netřeba asi podotýkat, že momentálně se většina YouTuberů ráda představuje v boxerském ringu.

Stejnou cestou se rozhodli jít oba bratři Paulové, přičemž toho mladšího z nich, tedy Jakea, bude zanedlouho čekat boxerský souboj s bývalým šampion velterové váhy UFC Tyronem Woodleym. Pro mnohé by byl takovýto zápas splněným snem, pro jiné je to ovšem degradací sportu.

„Nepopírám, i já sám mám rád box, ale nikdy bych nešel do nějakého směšného duelu proti YouTuberovi,“ svěřoval se José Aldo, když měl říct svůj názor ohledně současných trendů.

„Mám nějakou čest, a proto bych nemohl vstoupit do zápasu, který zesměšňuje práci skutečných lidí, kteří se v bojových sportech několik let pohybují. Kdybych tedy i já třeba jednou přešel k boxu, chtěl bych pouze nějaké velké jméno, šampiona, abych se proti němu mohl předvést, nikoliv nějaké děcko bez dovedností,“ poznamenával.

I tak by to ale nemohl přijmout zadarmo. „Abych se k boji s šampionem dostal, musel bych si nejprve v ringu něco odmlátit. Musel bych nejprve prokázat své kvality, abych si takto velký fight vůbec zasloužil,“ sdělil Aldo pro server BJ Penn.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin