Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
kamaru usman ufc top
kamaru usman ufc top

Josh Thompson jmenoval dva fightery, kteří mají šanci porazit Usmana. Covington mezi nimi není

Bývalý zápasník organizací UFC, Strikeforce či Bellatoru si myslí, že Kamaru Usman není neporazitelný, jak se doposud jeví. K jeho přemožení však potřebujete speciální schopnosti.

Doposud nejvyrovnanějším soupeřem současného šampiona velterové váhy UFC byl Colby Covington. Ten se s obávaným Nigerijcem nyní utká v odvetě, ale do té mu Josh Thompson příliš nevěří. Zejména proto, že v jeho stylu nevidí žádný pokrok.

„Myslím si, že Usmana by nejlépe dokázal prověřit Yaroslav Amosov, momentálně zápasí v Bellatoru, kde je zároveň šampionem. Má vskutku tuhý kořínek,“ poodhalil Thompson, přičemž ukázal na bojovníka, jehož skóre čítá 26 výher a žádnou porážku.

„Druhé jméno, které by Kamaruovi mělo natropit problémy, je Logan Storley, což je několikanásobný šampion ve wrestlingu. Je to jeden z nejlepších wrestlerů, jací existují,“ domnívá se, že nejlepší by bylo bojovat ohněm proti ohni, neboť i Usman skvěle ovládá zem.

Takovému Covingtonovi ale moc šancí nedává. „Nemyslím si, že od svého prvního fightu s Usmanem udělal nějaký pokrok. Vlastně ani neočekávám, že nás teď bude čekat tak vyrovnaný fight jako minule. Kamaru přijde s rychlým ukončením,“ tipl si dvaačtyřicetiletý veterán.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin