Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
kevin lee prohra
kevin lee prohra

Jsem jedním z nejlepších bojovníků planety, chvástal se Lee. Teď mu ale hrozí konec v UFC

Kevin Lee si vybral špatné načasování k tomu, aby vychválil své schopnosti. Krátce na to totiž prohrál a nyní mu dokonce hrozí i konec v UFC.

„Nebudu vám lhát, lákají mě zápasy s Khabibem Nurmagomedovem a Kamaru Usmanem. Vždy jsem mířil po těch největších cílech a já vskutku věřím, že jako jeden z mála zde mám šanci je oba porazit,“ věstil Lee, který ovšem zatím nedokázal najít cestu, jak by se k těmto šampionům vůbec dostal.

Mezitím pouze přeskakuje mezi váhovými kategoriemi a výsledek je takový, že má na kontě pět proher z posledních sedmi soubojů. O jeho poslední porážku se tento víkend po bodovém rozuzlení postaral Daniel Rodriguez.

Shodou okolností si Lee tak trochu sypal popel na hlavu. Ještě v pátek totiž hlásil, že je jedním z nejlepších borců na světě a že si jde pro šampiona Usmana. Následně ale nedokázal porazit čtyřiatřicetiletého Rodrigueze, který by mu tuto cestu za znovuzrozením mohl umožnit.

Kevin Lee překvapil svým dalším tahem, k boji vyzval gaunera Perryho

Kevin Lee možná končí v UFC

„Co bych k tomu řekl, byl to na hovno fight,“ hlesnul Lee po svém dalším neúspěchu a odebral se do kabin, kde měl nad čím přemýšlet. Jeho sny se opět rozplývají a on znovu poznal, že ve veltru je skutečně malým pánem.

Co je ovšem horší, ani Dana White nevyzařuje příliš velký optimismus. „V týdnu si s Kevinem dáme vědět a popovídáme si. Uvidíme, co nám přinese jeho budoucnost, ať už to bude u nás, nebo jinde…,“ připustil šéf UFC, který je nyní na vážkách, zdali Leemu dát ještě jednu poslední příležitost.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin