Casey King O Neill

Jsem postrach, se kterým se musí počítat, hlásí nový objev muší váhy UFC

V UFC má na kontě pouhé dvě výhry, ale už teď věří, že se může měřit naprosto s kýmkoliv.

Casey „King“ O’Neill do noblesní MMA ligy dorazila s velkou chutí něco dokázat a už její první zápasy stály za to. Nejprve na TKO porazila Shanu Dobson a následně si na posledním turnaji poradila i s Larou Procopio, jíž udolala na škrcení.

První úspěchy pod taktovkou nové organizace jsou vždy pro sebevědomí nejdůležitější, v Casey to ovšem probudilo hlad po mnohem větším soustu.

„Vím o sobě, že se mohu měřit naprosto s kýmkoliv. Postoj nebo zem, ani jedno mi není cizí. Hodlám porazit kohokoliv, kdo se mi postaví do cesty. Jsem postrach, se kterým se musí počítat,“ dávala o sobě třiadvacetiletá bojovnice nahlas vědět.

Kdyby si však mohla vybrat, preferuje boj na zemi. „Původně jsem začala s kickboxem, ale později jsem si uvědomila, že je mé tělo stavěné spíše na grappling. Jakmile někoho položím na záda, nemůže mě ze sebe dostat,“ říká.

Cestu na vrchol si plánuje vydláždit postupně. „Je mi teprve 23 a na kontě mám pouze sedm fightů. Plánuji zápasit až do 35 let a svou cestu si chci vychutnat. Chci porazit každého a vybudovat si tu pověst,“ oznámila na tiskové konferenci.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue