OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Jsem rád za každého soupeře, řekl Magomedsharipov a rozdal si to s kozlem – VIDEO

V době karantény je částečná příprava sice možná, ale většině zápasníkům chybí kvalifikovaní sparingpartneři. Po dagestánských horách se proto poohlédl Zabit Magomedsharipov, který si zde našel alespoň částečnou náhradu.

„V čase pauzy jsem rád za každého soupeře, ale tenhle mi málem pokazil můj rekord,“ okomentoval Zabit video, které zachycuje jeho venkovní rozcvičku s kozlem. Ruský bojovník se tak patrně inspiroval u svého kolegy Khabiba Nurmagomedova, jenž pro změnu dává přednost zejména medvědům.     

Devětadvacetiletý Magomedsharipov se zatím nanečisto připravuje na svůj návrat do klece. Jeho dalším soupeřem měl být původně Brian Ortega, ten však musel z avizovaného duelu pro UFC 249 odstoupit. Celý turnaj byl ovšem nakonec stejně zrušen, a tudíž je určitá šance, že až se věci dají opět do pohybu, tak se daného zápasu přeci jen dočkáme. Pomohou Zabitovi jeho nově získané zkušenosti?

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue