Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Ali Abdelaziz nazor
Ali Abdelaziz nazor

Jsi mrtvý muž! připomněl Abdelaziz Covingtonovi. V listopadu se vyvěsí černé vlajky

Je to už potřetí, co kontroverzní manažer Ali Abdelaziz v poměrně krátkém intervalu Colbymu Covingtonovi slíbil smrt.

Že se tato dvojka nemá ráda, to není žádným tajemstvím, ale že musí jeden druhému slibovat vyloženě smrt, to jistě není vhodným příkladem dnešní mládeže.

Ali Abdelaziz se cítí doslova uražen tím, že UFC jeho klientovi Kamaru Usmanovi nařídilo obhajobu zrovna proti Colbymu Covingtonovi. Tedy muži, který si to dle jejich slov vůbec nezasloužil. Když byl tedy tento zápas ohlášen, egyptský manažer pukl vzteky.

„Colby Covington je mrtvý muž. Je to člověk s cejchem smrti, hodiny mu už tikají. Dostane vše, oč tak celou dobu před Danou Whitem na kolenou kňučel. Bude to totální demolice, ta odveta s Kamaru Usmanem se pro něho stane hřebíkem do rakve,“ uvedl Abdelaziz pro MMA Junkie.

„Kamaru se jakožto fighter zlepšil v každém aspektu boje. Pokud naposledy Colbymu zlomil čelit, tak teď ho už opravdu zabije. Připravte se, můžete jeho rodině pomalu začít kondolovat,“ dodal.

Titulový duel mezi Usmanem a Covingtonem je naplánovaný na turnaj UFC 268, jehož se dočkáme 6. listopadu. Hostitelem by se pak měla stát newyorská arena Madison Square Garden.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin