Jsme připraveni na sto procent. Vysnili jsme si titul a jdeme si za ním, zní z týmu Procházky

Jsme připraveni na sto procent. Vysnili jsme si titul a jdeme si za ním, zní z týmu Procházky

Před zápasem sice panuje mírný stres, ale i tak je družina okolo Jiřího Procházky přesvědčena, že v přípravě nic nepodcenila.

Český samuraj dostane už přespříští víkend ohromnou příležitost, jak se přiblížit ke špičce divize polotěžké váhy UFC a dost možná si i výraznou měrou říct o boj o pás. Ze všeho nejdříve si však Jirka musí poradit s bývalým titulovým vyzyvatelem Dominickem Reyesem, který dokázal opravdu dost zatopit i takovému neomylnému šampionovi, jakým býval Jon Jones.

jiri prochazka las vegas ufc fight reyes

Jiří Procházka má životní formu

„Jirka je neskutečně nabitej. Sálá z něj energie, odhodlání a síla,“ řekl jen pár chvil před odletem do Las Vegas Denisův trenér Martin Karaivanov. A to i navzdory tomu, že sám Procházka avizoval, že na něj doléhá tlak. Ten mu však prý tolik nevadí, neboť se pod tlakem dokáže namotivovat k lepším výkonům.

„Je to přesně tak, jak si vždy říkáme, když odjíždíme na zápas. Ohlédneme se a řekneme si: Ano, jsme připraveni na sto procent. A teď je tomu přesně tak. Záleží už jen na tom, jak tam přijedeme, aby forma byla vyladěná, a nastoupíme do zápasu tak, abychom zvítězili,“ objasnil Jaroslav Hovězák, jehož slova citoval web iSport.cz.

Cílem zůstává titul šampiona, ovšem Reyes bude teprve druhý skutečně kvalitní soupeř, s jakým se Procházka minimálně v poslední době utkal.

„Snažíme se to brát pozitivně. Už v Japonsku jsme měli super souboje i obhajobu titulu. Ale všechno je to cesta. Vysnili jsme si titul UFC a jdeme za ním. Zatím se nám daří, takže to hodnotíme pozitivně, motivovaně a šťastně,“ přidával svůj názor Hovězák.

„Je třeba se od toho všeho oprostit a brát to jako běžný zápas. Protože pokud to člověk začne pitvat a zabředne do toho, tak se otevřou nepříjemné místnosti, různá ale, co kdyby… To je ale třeba odfiltrovat, jedeme vyhrát,“ hodnotil kvalitu Jirkova soupeře prostřednictvím deníku Sport Karaivanov.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue