chimaev diaz white

Jste cvoci, pokud nadáváte na souboj Khamzat vs. Diaz, opřel se White do kritiků

Dana White se i přes nesouhlas mnoha lidí pokouší domluvit zápas mezi Khamzatem Chimaevem a Natem Diazem.

Moje společnost, moje pravidla, tímto heslem se řídí Dana White, jenž ve výše zmíněné bitvě vidí velký finanční zisk. Navíc pro Natea Diaze bude velmi těžko shánět lepšího soupeře, když už mu ve smlouvě chybí naplnit jenom jeden jediný zápas.

„Prosím vás, tímto se nechci nikoho dotknout, ani dokonce samotného Natea, ale jaký lepší fight může nyní podstoupit? Nate se pořád dožaduje nějaké skutečné války se skutečným soupeřem a já mu teď jednoho takového nabízím. Khamzat je opravdová hrozba, na nic si nehraje. Nikdy v životě jsem tu něco podobného neviděl,“ chválil šéf UFC svého nového koně.

„Pokud se vám mé myšlení o tomto souboji nelíbí, pak jste cvoci, k tomu nemám víc co říct. Už několik let řídím největší MMA společnost světa a myslím si, že vím, co dělám. Tak mlčte a nechte mě dělat svou práci!“ vzkázal všem.

White má sice jasný plán, ale Nate Diaz má také svou hlavu. A pokud se budeme držet jeho posledního prohlášení, tak se žádný duel s Chimaevem konat nebude.

„White musí být asi zhulený, ne?“ tázal se Diaz prostřednictvím serveru TMZ Sports, když se k němu doneslo, že jej chce prezident organizace spárovat s Khamzatem. Více slov nám už tento kalifornský rváč nenabídl, ale ve své podstatě ani nemusel, tato fráze vše vystihuje.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin