Jste idioti, pokud si myslíte, že je Usman nudný šampion, opřel se Dana White do kritiků

Jste idioti, pokud si myslíte, že je Usman nudný šampion, opřel se Dana White do kritiků

Dana White se musel zastat svého dominantního šampiona z velterové váhy, jemuž stále mnoho fanoušků nemůže přijít na chuť.

Svým způsobem se není čemu divit. Dlouhou dobu totiž Kamaru Usman zápasil pouze na Fight Night turnajích a značnou část své vítězné šňůry tahal na body. Proto nejsou dodnes mnozí fanoušci nigerijským šampionem zrovna oslněni.

Poslední dva zápasy si však Kamaru trochu spravil reputaci. Proti dvěma špičkovým borcům vytáhl precizní KO a vyšperkoval tak svůj rekord na čtrnáct jdoucích výher v UFC po sobě. I navzdory tomu mu ovšem stále někdo musel nadávat. Pro takové lidi si přichystal vzkaz až Dana White.

„Pokud si myslíte, že je tohle nudný šampion, tak jste zas*aní idioti!“ nebral si šéf UFC servítky vůči kritikům. „Kamaru neměl nudný fight už hodně dlouhou dobu. Je to naprosto odlišný fighter již od duelu s Raphaelem Dos Anjosem,“ poukazoval.

„Nezáleží na tom, co si o něm myslíte. Pokud jeho výkony neuznáváte, pak asi nerozumíte MMA. Je to jeden z nejlepších zápasníků celé historie a lidé ho stále vypískávají. Ten člověk však při každém novém fightu předvádí stále lepší výkony!“ zastával se White svého mistrovského klenotu z divize do 77 kilogramů.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue