OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Justin Gaethje je jako Homer Simpson MMA, říká Vick, který se to hned snažil vysvětlit

UFC Fight Night 135 se již blíží (25. srpna 2018) a další dva kandidáti, kteří se během této noci utkají, se již pouští do slovní přestřelky. Ta nyní přichází od Jamese Vicka, jenž svého dalšího soupeře (Justina Gaethjeho) přirovnává k Homeru Simpsonovi.

Justin Gaethje bude bojovat s přítelem

Asi každý z nás zná animovaný seriál Simpsonovi, a proto není důležité vysvětlovat všechny podrobnosti. Otec rodiny, právě Homer, se v jednom z dílů dal na box a své zápasy vyhrával právě tím, že jeho soupeři padli únavou z toho, jak jej nemohli skolit, i když on sám do nich nedal ani ránu. 

„Šetřil jsem si to až na chvíli před duelem, ale pak si sám Justin začal otevírat pusu, a proto jsem se rozhodl reagovat. Když jsem tedy zmínil, že to je Homer Simpson MMA, myslel jsem to vážně. Podívejte se na epizodu, kde se Homer dal na box, dostává nakládačku a přitom říká hloupé věci, to je přesně on,“ uvádí Vick. 

„Byl bych ale blázen, kdybych předstíral, že Justin neumí udeřit, avšak také jsem viděl, co mu provedl Eddie (Alvarez) and Dustin (Poirier). To je něco, co mě nemůže zastrašit,“ doplnil. 

Oba dva zápasníci se co nevidět střetnou v ringu, kde se bude Justin Gaethje snažit napravit své předchozí dva duely. Devětadvacetiletý účastník lehké váhy měl doposud na svém kontě 18 výher, ovšem pak přišel Alvarez a Poirier a s nimi přišly i dvě prohry. V případě Jamese Vicka je to poněkud jiné. Ten se nese na vlně čtyř výher v řadě, přičemž jeho celkové skóre činí třináct vítězství a jednu pouhou porážku. 

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue