Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Justin Gaethje UFC
Justin Gaethje UFC

Justin Gaethje odhalil, kterému zápasníkovi z UFC by nikdy nechtěl čelit

Pravděpodobně každý má v UFC některého soupeře, kterého si idealizuje nebo kterého se bojí, a proto si s ním nepřeje bojovat.

Podobným příkladem nám je také jinak známý drsňák a sběratel highlightů večera Justin Gaethje. Jeho KO rekord je vskutku natolik působivý, až byste si řekli, že tu není nikdo, komu by tento dříč nechtěl čelit, opak je však pravdou.

„Max Holloway je mým nejvíce oblíbeným bojovníkem nejen v UFC, ale pravděpodobně i v celém MMA, takže pokud bych se s ním měl utkat, pravděpodobně bych do toho nikdy nešel,“ svěřil se Gaethje v rozhovoru pro ESPN.

„Je to zejména jeho styl. Myslím si o něm, že kromě pérové váhy by se dobře ujal i ve váze lehké, ale je to jeho věc. Cokoliv bude dělat, v tom mu budu přát štěstí,“ vyjádřil bývalý dočasný šampion svůj respekt k havajskému borci, jehož si idealizuje.

Vzhledem k tomu, jaké mají oba bojovníci nyní plány, se skutečně nemusíme bát, že by k jejich střetu došlo. Max Holloway se nejprve střetne s Yairem Rodriguezem, načež bude usilovat o opětovný útok na trůn pérové divize. Justin Gaethje se oproti tomu střetne s Michaelem Chandlerem a následně bude doufat v titulový boj ve váze lehké.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin