OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Justin Gaethje předvídá, jaký průběh bude mít jeho zápas s Tonym Fergusonem

Vypadá to tak, že se budou vypínat pojistky. Alespoň s takovouto mentalitou vstupuje do svého životního zápasu Justin Gaethje (21-2), jenž je připraven se postarat o dalších „highlight“ večera.

Jedenatřicetiletý rodák z Arizony, který má na svém kontě 18 zakončení formou KO/TKO, se konečně dočkal. Již tento víkend bude vyslyšeno jeho volání po titulové šanci a on sám bude smět ukázat, jak moc to s ovládnutím divize lehké váhy myslí vážně.

„Jakmile porazím Tonyho, tak mě čeká zápas s Khabibem. A to je ten důvod, proč tu jsem – chci se stát nejlepším na světě,“ popisoval zápasník, jemuž aktuálně patří čtvrtá příčka v žebříčku.

Justin Gaethje se připravuje na životní bitvu

Aby však uspěl, musí se mu povést něco, co se nepovedlo už dvanácti lidem před ním.

„Tony je skvělý konkurent, má dvanáct výher v řadě, ale i tak se ho chystám tvrdě vypnout. Budeme bojovat tak dlouho, dokud on neukončí mě, nebo dokud já neukončím jeho. Přesně takhle jsem vždy uvažoval,“ představil svůj bojový plán Justin Gaethje.

A pravdou zůstává, že pověstný El Cucuy může tímto zápasem více ztratit než získat. JIž dávno měl bojovat o regulérní pás, osud mu však nešel na ruku.

„Disponuji silou, která dokáže vypínat pojistky. A právě věřím, že dokážu zhasnout i Tonyho. Taková je má etika. Tři generace mých předků dělaly v dolech v Arizoně a stejně jako oni, tak i já vkládám do své činnosti maximální úsilí bez ohledu na to, jaké potom mohou přijít následky. To je ten důvod, proč jsem tak nebezpečný,“ vysvětloval Gaethje. 

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue