Kamaru Usman si určil podmínku, která musí být splněna, aby s Covingtonem podstoupil trilogii

Kamaru Usman uvedl, že je ochotný jak Jorgemu Masvidalovi, tak i Colbymu Covingtonovi nabídnout trilogii.

Jak už ale asi sami tušíte, je v tom háček, kterým v tomto případě jsou finance. Protože je Kamaru neomylný šampion, jenž vymlátil prakticky celou svou divizi, hodlá si určovat podmínky. A tyto podmínky už nesměruje ani tak bojovníkům jako spíše samotné organizaci.

„Nemám problém se s kýmkoliv utkat znova. Chce mě UFC vidět v trilogii s Covingtonem? Je to v pořádku, ale částka za fight bude teď mnohem vyšší,“ nechal se slyšet nekompromisní šampion s nigerijskými kořeny.

Přesná suma řečena nebyla, půjde však o několikanásobné navýšení. „Chci k tomu, co jsem si za zápasy vydělával doposud, přidat ještě pár nul. Udělejte to a budu bojovat znova s Covingtonem, Masvidalem… prostě kýmkoliv,“ sdělil Usman.

Budeme-li se ovšem držet žebříčků, nejblíže ke Kamaruovi to nyní má Leon Edwards. Éterem už navíc probleskly nějaké informace, že právě Edwards by měl otestovat šampionovy dovednosti jako další. Nic oficiálního ale zatím stále není.

Pokud by si však fanoušci nebo zejména UFC přáli vidět Usmana v nějaké horké trilogii, zadarmo to nebude. Tato noční můra jde nyní po financích, což je jeden z hlavních důvodů, proč vyzývá Canela Alvareze z boxerského prostředí.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin