Karlos Vémola hodnotí pekelný výkon Jiřího Procházky. A s chválou rozhodně nešetřil

Karlos Vémola hodnotí pekelný výkon Jiřího Procházky. A s chválou rozhodně nešetřil

Velmi působivým výkonem českého samuraje Jiřího Procházky byli ohromeni i přední zápasníci z domácí scény, včetně takového Karlose Vémoly.

A ten rozhodně nezůstával se svou chválou vůbec při zdi. „Je to obrovská vizitka pro české MMA. Jirka proti Reyesovi předvedl neuvěřitelný výkon, nebylo co vytknout. To, že dostal občas nějakou ránu? Když do toho šel po hlavě a šel dopředu, tak je jasný, že člověk dostane. Na zemi si to ale pohlídal, ukázal, že tam nemá takové slabiny. Z gilotiny například utekl krásně. Pecka!“ vyjádřil Karlos Vémola pro deník Sport svou radost.

„K tomu není víc co dodat, Jirka podal naprosto přesvědčivý výkon. Asi nikdo nepochybuje o tom, že urve i titul. Protože Jan Błachowicz už přece jenom stárne a Denisa se zlepšuje každým zápasem. Tohle byl úplně jiný zápas než ten první. Je to obrovská vizitka pro české MMA, které díky Jirkovi vešlo neskutečně do historie. Pokud porazí Błachowicze v příštím souboji, tak myslím, že by bylo víc než fér, aby se stal poprvé Sportovcem roku MMA zápasník,“ nechal se Karlos tak trochu unést. Jeho emoce však sdílí většina tuzemských fanoušků.

Před českým samurajem bude nyní čekat zasloužený odpočinek a dá se očekávat, že přes léto k němu žádný bojový rozkaz nedoputuje. Dodrží-li Dana White svůj slib, bude nyní na Denisu čekat titulová bitva, v níž by se měl utkat s lepším z dvojice Blachowicz vs. Teixeira. Je ovšem i možné, že Teixeira tímto duelem ukončí kariéru, takže by pak na Procházku mohl čekat souboj o uvolněný titul.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue