OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Kdo je nejlepší bojovník očima legendárního „Spidera“ Andersona Silvy?

Bývalý nejdéle vládnoucí šampion střední váhy UFC odhalil, kdo je podle něho nejlepším fighterem současnosti.

Anderson „The Spider“ Silva je toho názoru, že by se současná generace fighterů měla hodnotit podle aktuální zápasové formy. A pokud se na to měl zadívat podrobněji, utkvělo mu v mysli jenom jedno jméno.

Anderson The Spider Silva v souboji v UFC

„Čistě v tento moment si myslím, že naprosto nejlepší je Khabib,“ uvedl slavný Spider, jehož hodnocení se opíralo o bezchybné výkony ruského Orla, který ve svých posledních zápasech zničil takové borce, jako jsou Dustin Poirier, Conor McGregor, Al Iaquinta či Edson Barboza.

„Dneska tu máme spoustu dobrých fighterů, zejména pak v UFC. Myslím si, že se máme na co těšit,“ vzdával hold mladým bojovníkům, kteří to nejlepší mají ještě před sebou.

Pound-for-pound žebříčku (napříč vahami) vládne sice Jon Jones, ale dá se říct, že jeho poslední dvě obhajoby nebyly zrovna přesvědčivé. Pokud se Khabibovi podaří přemoct i Tonyho Fergusona, nepochybně se dostane před Jonese. Otázkou ovšem zůstává, zdali se toho zápasu vůbec dočkáme.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue