Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Dustin Poirier mma ufc

Kdo je podle Dustina Poiriera nejtěžší možný soupeř v lehké váze UFC? Conor ostrouhal

V divizi lehké váhy je i po odchodu Khabiba Nurmagomedova ještě jeden bojovník, kterého Dustin Poirier řadí výše než všechny ostatní.

Někteří bojovníci se řídí heslem, že nejtěžším je vždy jejich příští zápas. Těžko říct, zdali se touto frází řídil i Dustin Poirier, přesto za svou dosavadní nejnáročnější zkoušku, vyjma Khabiba tedy, považuje Charlese Oliveiru.

„Skutečně to může být ten nejtěžší soupeř, kterému jsem kdy čelil, však je to šampion,“ napsal Dustin na svém Twitteru.

Podíváme-li se ovšem trochu do minulosti, ani tehdy o Charlesovi nemluvil nějak špatně. Například v rozhovoru pro ESPN vyzdvihl jeho kvality coby jako velmi komplexního bojovníka.

„Ačkoliv si o sobě myslím, že mám dobré jiu jitsu, tak se to nedá srovnávat s tím, co předvádí Oliveira. Je na něm vidět, že tímto sportem žije a dokonale umí využívat svých předností. Lidé, jako jsou on, které doprovází tak silná vůle a touha po vítězství, se nedají snadno zlomit,“ prohlásil Poirier, jenž už dříve tušil, že by ho s tímto brazilským bojovníkem nečekala žádná snadná práce.

A jak do této debaty spadá Conor McGregor? „Myslím si, že ten člověk už ztratil svůj pověstný zápal. Raději kope do všech kolem sebe, než aby se staral o svou skutečnou formu. Co se mě týče, já si své splnil, vedu nad ním 2-1,“ prozradil.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin