Kdo říká pravdu? Jon Jones se opět ohradil proti „lživému“ Danu Whiteovi

Kdo říká pravdu? Jon Jones se opět ohradil proti „lživému“ Danu Whiteovi

Bývalý šampion polotěžké váhy není spokojený s ním, jak o něm šéf UFC mluví. Naráží zejména na jeho lživý proslov ohledně požadované částky za duel s Francisem Ngannouem.

V éteru už slušnou dobu kolovalo, že si Jones za svůj případný duel s Predátorem říká 50 milionů amerických dolarů – tuto částku mimochodem zmínil i jeho manažer během živého vysílání pro stanici ESPN. Ač byla tato suma vyřčena, údajně ji tým Jonese nikdy „oficiálně“ nechtěl.

Dana White během víkendu na tiskové konferenci potvrdil, že s Jonem už nepočítá. „Ten chlápek si říká o garantovanou sumu 30 milionů dolarů. Takhle to u nás prostě nefunguje,“ přiznala hlava organizace, která následně podotkla, že o titul těžké váhy bude s Ngannouem bojovat Derrick Lewis.

Zmíněným proslovem se však Jones cítil dotčen. Údajně White vyslal do éteru částku, o kterou nikdy nežádal. „Nikdy jsem s tebou nemluvil o tom, že chci 30 milionů dolarů. Zajímá mě, kde jsi na takové číslo přišel? Mluví s tebou snad někdo za mými zády?“ dotazoval se bývalý šampion.

V podobném vyčítavém „módu“ se Jones nachází už několik měsíců. Těžko říct, která z uvedených stran mluví pravdu, ale jisté je, že ani jedna nenašla a asi jen tak nenajde recept, jak té druhé vyhovět…

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue