Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Paddy Pimblett vstupuje do UFC a chce titul
Zdroj: instagram.com

Kdyby mi šlo o peníze, místo přesunu do UFC bych zůstal v Cage Warriors, odhalil Pimblett

Paddy Pimblett má velký potenciál k tomu stát se novou hvězdou UFC, jeho současná smlouva mu ale nezaručuje takový plat, na jaký byl doposud zvyklý.

Pokud má bojovník v sobě ten správný zápal, tak hledí zejména na jméno a prestiž organizace, ve které se hodlá předvést, což je dozajista Pimblettův případ.

Šestadvacetiletý bojovník původem z Liverpoolu má za sebou v UFC snový debutový zápas, který vyhrál hned v prvním kole, díky čemuž jeho popularita na sociálních sítích rázem rapidně vzrostla.

„Ta fanouškovská základna je najednou skutečně obrovská. Upřímně, takový nárůst jsem ani sám nečekal,“ usmíval se anglický bijec, jehož těší, že se k němu brzo dost možná pohrnou nové reklamní nabídky. Zejména, když v UFC zatím nemá smlouvu na nějaký skvostný zápasnický plat.

„Ten kontrakt, který mi nabídlo Cage Warrirors před pěti lety, mi zajistil větší výplatu než smlouva, kterou jsem podepsal s UFC nyní. Nemůžu si ale nic vyčítat, přišel jsem sem bojovat s těmi nejlepšími. A také vím, že se jednou dostanu k titulu a tam už by se mohly točit nějaké pěkné peníze,“ ví Pimblett.

Pro fanoušky bude jistě napínavé sledovat, jak si tento nový objev v rámci nejprestižnější MMA ligy světa povede. Horší pro něho je možná jen to, že působí v lehké váze, která překypuje kvalitou a kde cesta vzhůru nebývá zrovna jednoduchá.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin