Francis Ngannou box

Kdyby Ngannou přešel k boxu, vysekal by tam všechny velikány, nepochybuje Usman

Francis Ngannou už jednou vyjádřil touhu přesunout se do boxerského ringu a měřit se s těmi nejlepšími.

Kdyby mu to vyšlo, chtěl by, aby mu jako šampionovi UFC byla dána výsada prát se rovnou s absolutní špičkou, jakou představují Anthony Joshua, Tyson Fury, Oleksandr Usyk apod.

Obecně platívá, že je box od MMA naprosto odlišný sport, ať se to na první pohled vůbec nemusí zdát, takový Kamaru Usman ovšem ve svého afrického kolegu věří a nepochybuje o tom, že by to v novém odvětví nevymlátil.

„Nikdo nemá prudší ránu jak Francis. Možná to nevíte, ale on je držitelem rekordu za nejtvrdší úder. Přirovnávají to k tomu, jako když vás srazí Ford Escort v rychlosti 70 mil za hodinu,“ uvádí Usman. A tato čísla si prý nevycucal z hlavy.

„Tohle je prostě ten největší a nejděsivější muž planety. Jsem si jistý, že dokáže porazit naprosto kohokoliv. Anthony Joshua a jemu podobní by s ním prohráli. Neexistuje boxer, kterého by Francis nedokázal vypnout. Tohle je skutečně chodící skála,“ chválil svého nigerijského spolubojovníka.

Čas nám už jenom ukáže, zdali se Ngannou skutečně přesune do boxerského ringu. Ve vzduchu létají jisté spekulace, že má ústní dohodu na duel s Tysonem Furym. Prozatím se však musí věnovat svým povinnostem coby jako šampion UFC.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin