Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Dustin Poirier
Dustin Poirier

Kdybych byl Poirierem, vykašlal bych se na titul a čekal na Conora, radí Chandler

Každý bojovník má od své kariéry jiná očekávání, ale asi se shodneme na tom, že cílem většiny z nich jsou dobře vydělané peníze.

Zdali by se i Dustin chtěl řídit tímto heslem, pak by měl dát na radu Michaela Chandlera, který americkému Diamondovi radí, aby se vzdal všech svých dosavadních plánů a místo toho počkal na nejlepší výplatu své kariéry.

„Osobně si myslím, že by ten čtvrtý zápas mezi nimi budil ještě větší zájem než celá trilogie. Conor bude teď stát na hraně a potřebuje dobrý výsledek, aby ukázal, že ještě nepatří do starého železa,“ upozornil Chandler.

„Kdybych byl Dustinem, vykašlal bych se na titulový duel s Oliveirou a raději si počkal na tu obří výplatu, kterou mi přinese čtvrtý zápas s McGregorem,“ radí mu.

Proč by ale měl odmítnout titulový boj? „Protože by se pak stal šampionem a podle mě je nesmysl, aby se Conor při svém návratu po dvou prohrách v řadě ihned zapojil do boje o titul. I když je třeba podotknout, že se zde už staly šílenější věci,“ řekl Chandler v rozhovoru pro Helen Yee.

Názor bývalého šampiona Bellatoru je jedna věc, ale co chce sám Poirier, to je věc druhá. A Diamond si nyní přeje boj o pás a následně údajně zváží odchod do důchodu.

„Titul v lehké váze je mým cílem číslo jedna od samotného počátku. A pokud ho získám, pak bude má mise ukončena, už si nebudu muset nic víc dokazovat. Pak to tu patrně zalomím a budu si prodávat svou pálivou omáčku,“ naznačil Poirier své plány.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin