Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Sean Strickland
Sean Strickland

Kdybych někoho v kleci zabil, byl bych šťastný, překvapil vítěz posledního UFC turnaje

Všem zápasníkům je svým způsobem jasné, že když vstupují do klece, tak tím riskují svůj život. Jen málokdo tu smrt ovšem vyloženě vyhledává.

Sean Strickland se představil během hlavního zápasu posledního UFC turnaje, na němž se střetl s Uriahem Hallem. Toho po pěti poměrně dominantních kolech přemohl na body, ale určitě by se nezlobil, kdyby ho porazil i jinak.

„Kdybych někoho v kleci zabil, byl bych z toho ku*evsky šťastný!“ překvapil Strickland, o jehož slovech musela spousta lidí zprvu pochybovat, on však mluvil plně vážně. „Samozřejmě, že bych klidně někoho zabil, je to součást sportu, miluji to!“

Nakonec přeci každý jednou umře… „Kdyby mě Uriah trefil a způsobil mi poškození mozku, na které bych následně měl umřít, přijal bych to, byla by to dobrá smrt. My všichni stejně jednou zemřeme, tak proč nezemřít při tom, co máme rádi,“ uvedl pro TMZ Sports.

Takový Justin Gaethje jednou řekl, že pokud zápasník přijme ten fakt, že skutečně může v boji zemřít, působí pak o něco klidněji. Nejedná se ale o věc, kterou by chtěl nutně vyhledávat, což Strickland určitě také nehledá, i když to z jeho úst zaznělo dost divně.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin