Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Kdybys byl chlap, tak se s Masvidalem utkáš, takhle jsi ukázal, že jsi jen žena, vytkl Bisping Edwardsovi

Leon Edwards si na sebe upletl obří bič. Nejprve hlásil, že vyčkává na chvíli, kdy se ho Masvidal přestane bát, a když se ho tedy bát přestal, tak o zápas s ním ztratil zájem.

Zní to až neuvěřitelně, ale je to tak. Ideální bojový obrázek, který si maloval nejen Dana White, ale i mnoho bojových fanoušků, asi údajně nikdy nebude zkompletován. Britský Rocky, jak se Leonovi přezdívá, si vzal do hlavy, že jeho příští zápas musí být jedině o pás. Na svou příležitost je prý ochotný několik měsíců čekat.

„Tohle prostě nepochopím. Tak ty Masvidala vyzýváš, nabízíš se mu, že budeš v listopadu nebo v prosinci volný, nařkneš ho z toho, že se tě bojí, a potom s ním odmítneš zápas? Jaký má smysl tohle divadlo?“ tázal se Bisping svého britského krajana, jenž si skutečně nasypal obří pytel popela na hlavu.

„Kdybys byl chlap, muž svého slova, tak dodržíš, co jsi slíbil. Takhle jsi ukázal, že jsi pouhá bačkora. Nezlob se na mě, ale vypadá to, že se Jorgeho bojíš. Nemluvě o tom, že tohle je ideální fight, který by ti zajistil jak dobrou výplatu, tak i případný boj o titul,“ připomínal Edwardsovi, ačkoliv asi zbytečně.

„Nezapomínej na to, že tě před časem Masvidal profackoval v zákulisí. Kdybys byl chlap, tak mu to vrátíš. Titulové šance tu na nikoho nečekají, každý jim musí jít naproti. Ty ale vždy moc dlouho vyčkáváš, takhle se své příležitosti jen tak nedočkáš,“ vzkázal Bisping Edwardsovi.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin