Kelvin Gastelum prohra

Kelvin Gastelum plánuje v kariéře obří změny. Takové, které mu zajistí útok na titul

Kelvin Gastelum poznává, že je střední váha na jeho stavbu těla příliš velká, proto se rozhodl vydat opět o kategorii níže.

K tomuto kroku mu má dopomoct speciální dietolog, s nímž vybrousí své tělo na požadovaných 77 kilogramů, kde už kdysi působil a kde se mu zrovna špatně nedařilo.

Gasteluma k této změně nakoply jeho předchozí výsledky. I když on sám věřil, že jeho výkony nejsou nikterak špatné, na výhry to i tak nestačilo. A co si budeme nalhávat, pokud máte jednu výhru z šesti zápasů, na budoucnost v UFC to zrovna nevypadá.

„Stále věřím, že mám v sobě potenciál útočit na titul, potřebuji udělat jen pár drobných změn,“ avizuje devětadvacetiletý bojovník, jenž naposledy na body podlehl Jaredu Cannonierovi.

„Právě přemýšlím nad tím, že si najmu speciálního dietologa, který mě bude vážně hlídat. Chci se dostat zpátky do velterové váhy, snadné ani rychlé to ale nebude,“ je si vědom.

Gasteluma si dobře pamatujeme ze zápasů, jako jsou ty proti Israelu Adesanyovi či Michaelu Bispingovi nebo Robertu Whittakerovi. Ve všech se dočkal nějakého bonusu. Jeho potenciál nebyl nikdy malý, ale zúročit jej také nedokázal.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin