kevin holland smoke

Kevin Holland: Nejhorší chvíle v životě? Když před zápasem nemůžu hulit trávu

Perspektivní objev roku 2020 Kevin Holland odhalil, jaká muka zažívá pár chvil před zápasy… A nejedná se o shazování.

Kevin Holland bojuje v UFC jako lev a ne to znát. Naposledy ho sice porazili Vettori i Brunson, ale před tímto zaváháním se mu nadmíru dařilo. Převážně ve zmiňovaném roce 2020.

Pro mnoho zápasníků se jedná o nepředstavitelné číslo výher, pro texaského rváče je to však jen procházka růžovou zahradou, kterou si užívá… Štve ho prakticky jen jedna věc.

„Klíčem k úspěchu je zůstat aktivní a na všechno srát,“ řekl Holland, který má na kontě momentálně 21 výher a pouze sedm porážek.

„Kouřím hodně trávy a jediná věc, co mi vadí, když s tím musím kvůli zápasu na týden přestat… Vážně není v životě nic horšího, než když musím vysadit,“ smál se.

„Nějak si ale poradím, protože miluji zápasení. Opravdu mám rád, když mohu někoho v kleci přizabít,“ doplňoval dobře naladěný osmadvacetiletý rodák z Kalifornie.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin