Kevin Lee 2021
Foto: Instagram/Kevin Lee

Kevin Lee se uchýlil k odvážnému prohlášení, to se do velké míry týká šampiona Usmana a jeho titulu

Šampion Kamaru Usman by se měl začít bát. Na záda mu totiž hodlá dýchat zápasník, který ho prý jako jediný má šanci porazit.

Všichni bojovníci by se měli umět prodávat, o což se takový Kevin Lee snaží za každou cenu. I když ho v poslední době nepotkala zrovna nějaká zářivá forma, on ji přiřazuje obzvláště zraněním, která decimovala jeho kariéru i jeho výkony.

Momentálně už Lee doufá, že se mu všechny tyto neduhy vyhnuly a on se bude moct vydat na svou novou cestu za znovuzrozením. Tu započne již příští víkend, kdy mu bude tanečního parťáka dělat Daniel Rodriguez.

„Nebudu vám lhát, do velterové váhy jsem se vrátil hlavně proto, že chci seknout Usmana. On je současná jednička světového pound-for-pound žebříčku, a když už je Khabib v důchodu, tak holt půjdu po Kamaruovi,“ podělil se detroitský bijec o své plány, které zahrnují jen ty nejvyšší a nejnáročnější cíle.

„Vždy jsem věděl, že disponuji stylem, se kterým by měl Khabib problém. A když on je už v důchodu, tak půjdu po druhé jedničce, jejíž bojový styl se moc neliší. Jsem skutečně jedním z mála lidí, kteří tu mohou Usmana porazit. Navíc mě vždy lákaly jen ty největší výzvy,“ konstatoval.

A že se Leemu v poslední době nedařilo? „To byl pro mě možná ten největší dar. Díky těm zraněním jsem měl dostatek času, abych si mohl vyčistit hlavu. Teď je ze mě nový člověk,“ oznámil osmadvacetiletý bojovník, jehož největším dosavadním úspěchem byl boj o pás dočasného šampiona lehké váhy. Zde podlehl Tonymu Fergusonovi na triangle choke.

Já a Usman jsme na stejné úrovni, je přesvědčený Kevin Lee, který plánuje útok na titul

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin