OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Khabib Nurmagomedov sampion

Khabib: Během mé aktivní doby jsem byl lepší jak Jon Jones. A tohle je důvod

Khabib odhalil, že byl za MMA jedničku označován právem, i když měl takový Jon Jones na svém kontě mnohem více úspěšných obhajob.

Každá éra má nějakého svého nejlepšího bojovníka a přibližně mezi lety 2018-2020 zejména v UFC vládl Khabib „The Eagle“ Nurmagomedov. Tedy ten bojovník, který za celou svou profesionální kariéru nenašel byť jen jediného přemožitele.

Ruskému Orlovi je vyčítáno, že na svém bezchybném skóre 29-0 nemá více skalpů zvučných soupeřů, přesto mu jeho dosavadní rekord stačil k tomu, aby ho UFC vystavilo na samotný vrchol pound-for-pound žebříčku (napříč váhovými kategoriemi).

„Jestli jsem měl 30-0, 29-0 nebo 15-0, na tom zase až tak nezáleželo. Podstatné bylo, že jsem bojoval a ukázal jsem lidem, co ve mně je. Dostal jsem se na vrchol pound-for-pound žebříčku, protože jsem si to zasloužil. Ne Jon Jones, ne Kamaru Usman, ale já,“ sdělil Nurmagomedov.

A čím že si to nejvíce zasloužil? „Protože jsem všechny své soupeře zničil. Kdokoliv se přede mě postavil, toho jsem zmasakroval. Jon Jones nemohl být jedničkou, když jsem já byl aktivní, protože měl spoustu fightů velmi těsných,“ poznamenával.

„Jen si vzpomeňte na duely Jones vs. Thiago Santos, Anthony Smith, Dominick Reyes a mnohé další. Ve všech Jon nepředvedl nějaký dobrý výkon. Svých největších úspěchů se dočkal během dopingové éry. To já nikdy nedopoval, a přesto jsem všechny ničil,“ dodal Khabib pro ESPN.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Top
Inline Feedbacks
View all comments
Ondrej
7 dní před

Khabib je skutečně výborný fighter, jen si myslím, že si neměl sám říkat po zápase s Gajethem o umístění na 1 místo napříč vahovkami. Je pravda s ohledem na doping a na morální kodex Johna Jonese, ale myslím si že John Jones je nejtalentovanější MMA fighter, i když někdy jeho výkony nebyly úplně dominantní, ale je to podle mě úctyhodné tolikrát obhajovat pas jako Jony Bones aniž by vás ztráta motivace, kterou on určitě měl, dohnala až k nějaké prohre a to se ti pánové jak Khabiba tak Jonese snažili sundat, ale nepodařilo se. Závěrem jen chci říct že si nemyslím že Khabib je lepším fighterem než Jones. Dalším pluskem pro nurmagomedova je, že je marketovejsi, prodá více už jen proto že bojoval s koncem, myslím prostě že výsledky Johna Jonese jsou nejvyšší v MMA. Všechna čest Khabibovi.

1
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue