Khabib Nurmagomedov trener

Khabib bude ještě lepší trenér jak zápasník, myslí si Javier Mendez

Vrchní kouč z American Kickboxing Academy věří, že ruský Orel bude brzy znám nejen jako skvělý zápasník, ale také i jako prvotřídní trenér.

Poté, co Khabib Nurmagomedov pověsil rukavice na hřebík, se vydal po stopách svého dnes už bohužel zesnulého otce a začal rozdávat své bohaté zkušenosti.

Bývalý neporažený šampion z divize lehké váhy UFC dnes trénuje nejen děti, ale i své vrstevníky, jako jsou například Islam Makhachev, jimž hodlá vypomoct na cestě k úspěchu.

„Co vám mohu prozradit, je to, že Khabib už dnes dělá všechnu práci prakticky za mě. Se vší upřímností vám musím říct, že to je fantastický kouč a dost možná to jednou bude lepší trenér, než byl zápasník. A to je už co říct,“ chválil Mendez svého bývalého svěřence.

„Na Khabibovi můžete vidět, že tímto sportem žije. Trénování je něco, co dělá celý život. Má pro to správný zápal. Otec by na něho byl skutečně pyšný,“ dodal Mendez s čestnou vzpomínkou do nebe.

Rodina Nurmagomedovů je poměrně početná a prakticky každý člen se věnuje bojovým sportům. Jen v UFC působí ještě Umar Nurmagomedov a v Bellatoru Usman Nurmagomedov. Oba je pochopitelně také trénuje Khabib a oba mají velké ambice stát se šampiony.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue