khabib odhaleni

Khabib: Conor mě překvapil tím, jak je mentálně slabý. Umí budit pozornost, ale uvnitř je nula

Khabib odhalil všechny karty na stůl. Čím ho Conor nejvíce zklamal i důvod, proč na UFC 229 přeskočil klec a napadl jeho týmového kolegu.

Bývalý šampion divize lehké váhy organizace UFC, kde nasbíral třináct výher v řadě, se stal posledním hostem slavného Mikea Tyson a jeho Hotboxin‘ podcastu. Právě zde došlo i na řeč ohledně turnaje UFC 229 a jeho následků. Nurmagomedov vysvětlil, čím ho jeho irský protějšek tak zklamal a proč potom zaútočil i na Dillona Danise, McGregorova týmového parťáka a trenéra.

„Na ten zápas jsem se připravoval velmi tvrdě, bral jsem to vskutku vážně. Conor mluvil celou dobu před naším střetem, ovšem když se dveře klece zavřely, tak jsme si prohodili role a začal jsem mluvit jenom já. Měl jsem to v sobě, byl jsem plný vzteku, hovořil jsem k němu, ale on mi odvětil jenom: ‚Hej, je to přeci jenom byznys.‘ No chápete to?“

„Znělo mi to úplně stejně, jako když se na mě můj otec naštval a já jsem se ho snažil uklidnit nějakou omluvou. Proto mě to tak zarazilo. Na tohle jsem se jako tak tvrdě připravoval? Já očekával válku, ale neměl jsem soupeře. Fakt mě to zklamalo,“ přiznával Khabib.

„Když jsem pak McGregora začal škrtit, tak mi jen tak odklepal. A já si jen pomyslel ‚Tak ty sem přivedeš tisíce fanoušků z Irska a dalších částí země a přede všemi se prostě vzdáš? A to mluvíš o tom, jaký jsi válečník? Jak jenom můžeš odklepat? Měl jsi raději usnout!‘“ vyčítal mu.

„V té chvíli mi nějaké odklepání nestačilo, potřeboval jsem něco víc, chtěl jsem se mu zakousnout přímo do srdce. A když jsem uslyšel Dillona Danise, jak na mě něco pokřikuje, tak jsem přeskočil klec,“ vysvětloval své chování v důsledku výbuchu emocí.

Z McGregora byl jinak zklamaný. „Tohle byla skutečná záležitost, žádná hra s dvě stě lidmi, ochrankou a kamerou někde před autobusem. Já se připravoval na válku, ale když jsem vstoupil do klece, nestál jsem proti nikomu. Conor mě zklamal tím, jak je mentálně slabý. Umí sice budit pozornost, ale v kleci proti mně stál totálně vyhaslý člověk. Očekával jsem mnohem více,“ doplnil Khabib.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin