Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Nate Diaz Khabib Nurmagomedov UFC
Nate Diaz Khabib Nurmagomedov UFC

Khabib i Poirier se mě bojí a McGregor je s*áč, vykřikuje Diaz, který sám sebe pasoval na šampiona

Kolikrát se člověk může stát šampionem, aniž by vlastnil nějaký pás. Stačí k tomu jediné, správně naladit svoji mysl.

Nate Diaz je rváčem, který se na tuto hru dívá z jiného úhlu pohledu. Nějaké bojové styly, jako například wrestling, vůbec neuznává a rovněž se mu nezamlouvají borci, co se vyhýbají výzvám.

V noci z úterý na středu se nám na sociálních sítích opět připomněl McGregor. Jak už má ve zvyku, začal ze sebe chrlit samé sebevědomé řeči, které ovšem nastartovaly Diazův monolog. V tom musel irskému Notoriousovi, který zničehonic i po své poslední sérii porážek začal lačnit po třech titulech v UFC najednou, připomenout, kdo je skutečným pánem v této hře.

„Conore, nezapomínej na to, že je Khabib ze mě posraný a tobě přitom nakopal prdel a ukončil tě. Stejně tak je ze mě posraný i Dustin Poirier, který ti také nakopal prdel a ukončil tě… Vy všichni jste sráči!“ připomněl Diaz McGregorovi, aby si při svém návratu nedělal nějaké velké ambice. Zejména, když se od každého nechává ukončit.

„To znamená, že já jsem dvojitý i trojitý šampion v celé této hře, takže si všichni naserte,“ uveřejnil kalifornský bijec, jenž se v minulosti dostal do potyčky jak s Khabibem, tak i s Poirierem. S ani jedním však ještě nebojoval, a přitom o zápasy s nimi stál a i nadále nejspíš stojí.

Nate Diaz zapas 2021

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin