Khabib nemůže říkat, že porazil všechny, ještě nebojoval se mnou, oponuje nový šampion lehké váhy

Khabib nemůže říkat, že porazil všechny, ještě nebojoval se mnou, oponuje nový šampion lehké váhy

Disponuje Charles Oliveira stylem, který by byl schopný porazit Khabiba Nurmagomedova?

To je zajímavá otázka, kterou si pokládá většina MMA komunity. Odpověď na ni zřejmě už nenalezneme, ale přesto i sám nový šampion divize lehké váhy věří, že minimálně disponuje takovým bojovým stylem, který by bývalému neomylnému vládci divize dokázal silně zatopit.

„Khabib je špičkový wrestler a nad každým, s kým bojoval, dominoval, ale ještě nebojoval se mnou. Nemohu zastírat, že tohle není zápas, o který bych neměl zájem. Je pro mě velmi motivující mu čelit a stát se tak vůbec prvním člověkem, který by ho porazil,“ uvedl brazilský „Do Bronx“, jenž se po skalpu Michaela Chandlera dostal k uvolněnému pásu lehké váhy.

„Spousta lidí si klade tu otázku, jak by to vypadalo, kdyby Khabib čelil někomu, jako jsem já. Určitě se nevidím v jeho stínu a také si nemyslím, že bych v tom duelu tahal za kratší konec provazu. On říká, že porazil všechny, a tak nemá motivaci se vracet, ale také je pravda, že stále ještě nebojoval se mnou,“ oponoval držitel černého pásu z jiu jitsu, který na zemi zametl i s takovým Tonym Fergusonem.

„Khabib si zaslouží uznání za vše, co udělal. Mnoho přátel kolem mi říká, abych se ho snažil vyprovokovat k návratu, ale já chápu, proč se rozhodl odejít do důchodu. Smrt otce ho musela hodně zasáhnout a on sám v UFC dokázal vše, co si jen umanul. Kdyby se jednoho dne přeci jen rozhodl vrátit, já budu připraven. A pokud ne, tak vězte, že se právě píše nová kapitola lehké váhy,“ oznámil Oliveira, jehož bojový styl nám ruského Orla může dost připomínat.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue