Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Kamaru Usman novy souper
Kamaru Usman novy souper

Khabib odhalil, kdo je Usmanův nejtěžší možný soupeř v UFC

Kamaru Usman se možná jeví jako neomylný zápasník, ale i on by v UFC mohl najít svého přemožitele.

O tom, kdo představuje pro nigerijského šampiona momentálně nejnáročnější zkoušku, se pro YouTube kanál „Young ‘n‘ Faded“ rozpovídal Khabib Nurmagomedov. Ten sice není Usmanův nejlepší přítel, ale oba si rozumí a vzájemně se uznávají. Navíc poměrně preferují i podobný styl.

Má Kamaru Usman soupeře v UFC?

„Ve velterové váze vidím jen jednoho člověka, který může Kamaruovi konkurovat, a to je Colby Covington. Když jsem se s Usmanem o tom naposledy bavil, řekl mi, jak vážně tento fight bere, nic na něm nepodceňuje a trénuje skutečně tvrdě,“ řekl Khabib.

Zároveň si tipl i vítěze. „Myslím si, že Kamaru svůj pás obhájí, jeho postoj se za poslední dva roky dost zlepšil, ale bude to mít fakt obtížné, Covington je velmi tvrdý a odolný soupeř. Možná ho pár lidí nesnáší, jiní ho naopak obdivují, ovšem pravdou zůstává, že ten člověk ví, jak bojovat.“

Nurmagomedov tedy vyzdvihl Covingtonovy kvality, i když si myslí, že jej v tomto poměrně vyrovnaném fightu Usman znovu přemůže. Co je ale podstatné, Kamaru tuto obhajobu nebere na lehkou váhu, jak sám před kamerami ještě nedávno tvrdil, že by Colbyho přemohl levou zadní.

kamaru usman souboj

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin