Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
tyson khabib ufc box
tyson khabib ufc box

Khabib odhalil tři jména, která ho nejvíce inspirovala během jeho kariéry v UFC

Všichni bojovníci mají idoly, ke kterým během své kariéry vzhlížejí. Jinak tomu nebylo ani v případě Khabiba Nurmagomedova.

Bývalý šampion divize lehké váhy UFC, který svou profesionální MMA pouť zakončil se skóre 29-0, v Hotboxin‘ podcastu u Mikea Tysona odhalil, že ho nejvíce inspirovala tři jména. Jedno z nich náleží i jeho nedávnému hostiteli.

„Zcela upřímně, tři jména, která mě nejvíce inspirovala, jsou Mike Tyson, Muhammad Ali a potom brazilský Ronaldo,“ uvedl Khabib, který do svého výběru zahrnul i jednoho fotbalistu, což bylo zřejmě z toho důvodu, že on sám během dospívání nadevše miloval kopanou.

„Kdyby můj táta nebyl trenér a nenutil mě do bojových sportů, pravděpodobně bych se nikdy nestal šampionem v UFC. To byl jeho sen, on mě na tuto cestu zavedl, já se vždy zajímal o fotbal,“ odhalil slavný ruský Orel, jenž se bez svého zesnulého otce rozhodl pověsit MMA kariéru na hřebík.

Zpět ale k jeho idolům. „Měl jsem tu čest, že jsem se osobně mohl setkat se dvěma z nich, tedy s tebou (poukázal na Mikea Tysona) a Ronaldem. S Muhammadem Alim jsem se nikdy neviděl, ale doufám, že si to v příštím životě vynahradím. Pevně tomu věřím,“ prozradil Khabib, pro něhož jsou víra a rodina na prvním místě.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin