jon jones doping
jon jones doping

Khabib se ostře navezl do Jona Jonese a jeho dopingové minulosti. Tohle vzkázal všem hříšníkům

Khabib Nurmagomedov a Jon Jones spolu nikdy husy nepásli, což se prokázalo i nyní.

Jonesovi se nelíbilo, když jej Khabib loni na podzim nahradil na čele pound-for-pound žebříčku (napříč váhovými kategoriemi). Hvězdný ruský Orel americkému bojovníkovi na jeho kritiku nikdy nic neřekl… Tedy až doteď.

„Člověk si nemůže dělat starosti se vším, co o vás ostatní říkají. Zejména, pokud někomu vadí, že jsem byl na čele pound-for-pound žebříčku, kam jsem se dostal pouze díky své tvrdé dřině. Pokud si stěžuje někdo, kdo by se tam bez dopingu nedostal, tak mě osobně ty jeho nářky nezajímají,“ zametl Khabib s Jonesem a jeho hříšnou minulostí.

A u toho dopingu ještě chvíli zůstal. „Od roku 2015 jsem si prošel více jak padesáti testy, pokaždé jsem z nich vyšel čistý. Tímto bych radil ostatním bojovníkům, aby byli jako já. Oddávat se dopingu mohou jen mentálně slabí lidé, kteří nevěří ve své schopnosti.“

Sám Nurmagomedov strávil prakticky celé dětství tréninkem. Tyto návyky mu zůstaly dodnes. „Mým dopingem je trénink, spánek, jídlo a opakování těchto tří věcí. Tohle je prostě životní styl… Každopádně už nejsem aktivním bojovníkem. Mým názorem pouze je, že každý atlet by měl žít v gymu. Každé ráno i každý večer pouze gym, nic jiného,“ řekl Khabib pro Fighting Flashback.

Usman: Jon Jones? Aktuálně na planetě není lepší MMA zápasník, než jsem já

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin