Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
khabib nurmagomedov ufc goat
khabib nurmagomedov ufc goat

Khabib uvedl jméno bojovníka, kterého považuje za lepšího, než je on sám

Khabib Nurmagomedov byl sice jedničkou pound-for-pound žebříčku v UFC, ale zároveň on sám prohlásil, že před sebou vidí ještě alespoň jedno jméno, které považuje za úspěšnější. Nejedná se však o Jona Jonese.

O legendárním „Bonesovi“ kdysi Khabib prohlásil, že jej nemůže považovat za právoplatnou jedničku, když byl několikrát antidopingovou kontrolou chycen, jak podvádí. Bojovníky s takovou minulostí rovnou vyřazuje ze svého „GOAT“ seznamu.

Na koho ovšem Nurmagomedov nedá dopustit, to je s trochou překvapení Henry Cejudo. Tedy pouhých 162,5 cm vysoký chlapík, který ovšem v době své aktivní slávy vládnul jak muší, tak i bantamové váze UFC. K tomu všemu do své sbírky ještě přidal zlato z wrestlingu z olympijských her.

„Můj bojový rekord vůbec není špatný, ale zcela upřímně musím přiznat, že Cejudo je díky svým úspěchům v žebříčku lehce nade mnou,“ prozradil Khabib v Hotboxin‘ podcastu.

„A víte vy proč? Protože on vyhrál zlato na olympiádě, což je pro mnohé bojovníky naprostý sen,“ vyzdvihoval hodnotu olympijského prvenství.

S Cejudem jsme se naposledy mohli v kleci vidět loni v květnu, když na TKO porazil navrátilce Dominicka Cruze. Následně ovšem pověsil rukavice na hřebík a po chvíli byl i vymazán z oficiálních UFC žebříčků. V říjnu téhož roku se na samotný P4P vrchol dostal právě Khabib Nurmagomedov.

henry cejudo penize

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin