OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Khabibův manažer varuje Conora: Jestli tě někde uvidím, tak ti jednu vlepím

Zatímco současný šampion v lehké váze Khabib Nurmagomedov svou pomstu dostal, jeho manažer Ali Abdelaziz alespoň podle vlastních slov nikoliv. To vše by se ovšem mohlo změnit, kdyby se s Conorem potkal někde na ulici. 

Conor McGregor během propagace zápasu tahal napovrch jisté informace, které měly zůstat schovány někde pod pokličkou. Když pak přišla řeč i na bývalého člena Jamaat ul-Fuqry, neváhal mu vštípit do obličeje několik peprných poznámek.

Abdelaziz v době před velkolepým duelem ještě mlčel, ale když jeho svěřenec poměrně jasně vyhrál, byl to zase on, kdo se začal dostávat ke slovu. „Vážně mu chci jednu vlepit. Napálím mu ji přímo do obličeje a zlomím mu nos,“ nechal se slyšet.

Ali Abdelaziz chce odvetu

Když se jej Ariel Helwani z ESPN zeptal, proč tuto věc nemůže nechat plavat, Ali neotálel s odpovědí. „Po tom všem, co řekl o mně a o mé rodině? Kdo by tohle nechal být?!“ ptal se důrazně. „Khabib už svou pomstu dostal, teď je řada na mně,“ uvedl. 

Na závěr si neodpustil pošťouchnutí ani do blízkého McGregorova přítele Artema Lobova. „Myslím si, že kdyby to nebyl Conorův rádoby ‚kámoš‘, tak by ho UFC už dávno propustilo. Ten chlápek tam vůbec nemá co dělat,“ doplnil.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue