dana white vir

Khabibův nástupce? Dana White už na Orla zapomíná, teď má nového „nepřemožitelného“ borce

Už více než rok se Khabib v kleci neobjevil a že se to v budoucnu změní, o tom Dana White silně pochybuje.

Přesto hlavu sklápět nehodlá, ba naopak se těší ze světlých zítřků, které přinesou nové příležitosti. Jak tomu totiž bývá zvykem, když se jedny dveře zavřou, ty druhé se otevřou.

„Když vám řeknu, že je Khabib už v důchodu, stejně se tu najde pár lidí, kteří mi nebudou věřit. Ten člověk ale skutečně pověsil rukavice na hřebík, ta kapitola je zavřená a už se jí nehodlám dále zabývat,“ odpovídal White novinářům, které neustále zajímá, zdali by nemohlo dojít na nějaký „superfight“.

Vidiny budoucnosti se opírají o jiná jména. „Teď tu máme Khamzata Chimaeva, naprostý fenomén v oboru. To, jak rychle se katapultoval na vrchol, je prakticky neuvěřitelné. To je náš nový Khabib, který má potenciál dominovat v zápasech,“ nechával se White trochu unést.

„Místo Khabiba bychom tedy měli řešit takové borce, jako je Khamzat, to je budoucnost,“ naléhala hlava MMA Ligy mistrů na přísedící americká media, která byla součástí galavečera UFC 268.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin