Khamzat Chimaev vyzval nového soupeře v UFC

Khamzat Chimaev vyzval k boji Neila Magnyho a okamžitě se dočkal odpovědi

Khamzat Chimaev se již zotavil ze svého mírného psychického rozkladu, kvůli němuž dočasně ukončil MMA kariéru, a nyní se rozhodl vyzvat Neila Magnyho.

Švédský bojovník chtěl předvést další svůj pověstný vlčí tanec. Ten si chystal na červenec, což je ten nejbližší možný termín, na který je ochotný po svých koronavirových potížích kývnout. Jak se ovšem zdá, soupeř mu nehodlá jít na ruku.

Khamzat Chimaev vs. Neil Magny

„S Khamzatem se milerád utkám v jakýkoliv den v týdnu, ale neexistuje žádná šance, že bych nyní pozastavil svou kariéru jen kvůli tomu, abych na něj čekal až do července,“ odpověděl Magny na Chimaevovu výzvu.

„Ať se raději soustředí na to, aby se uzdravil. Nakopání prdele, o které si už dlouho říká, se jednou dočká,“ doplnil Magny.

Chimaev měl naposledy potíže s následky koronaviru. Jeho plíce nezvládaly tréninkový nápor a on kvůli tomu skončil až v nemocnici. Nakonec se rozhodl na chvíli ukončit i kariéru, neboť se domníval, že jeho tělo začalo stávkovat.

Čas ovšem všechny rány vyléčil a v něm se opět probudilo sebevědomí. Khamzatův návrat však nebude možný dříve než v polovině léta.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue