Khamzat Chimaev vitezstvi

Khamzatu Chimaevovi se ozval další nebojácný soupeř: Nechám ho rychle vystřízlivět!

Čtyři naprosto dominantní výhry pod vlajkou UFC v řadě, a přesto se zde najde někdo, kdo o jeho kvalitách silně pochybuje.

Tím „někým“ je Khamzatovi velmi známé jméno Neil Magny, který se do švédského vlka v minulosti už několikrát obul. Poté, co ovšem viděl jeho výkon proti Jingliangovi Limu, usoudil, že nebude tak těžké jej porazit.

„Pravidelně o něm čtu ty zprávy, jaké je to monstrum a jak s ním nikdo nechce bojovat, ale povím vám jednu věc, já jsem s Khamzatem chtěl bojovat už před rokem, nikdy jsem se ho nebál a nebojím se ho ani teď,“ řekl pro MMA Junkie Magny.

„Nepopírám, svůj poslední zápas zvládl vskutku dobře, ale určitě to ve mně nevzbudilo žádné obavy, spíše to ve mně probudilo ještě více vzrušení, abych mu sám čelil a všem vám ukázal, že se dá porazit,“ přidal.

Dokonce navrhuje i termín. „Byl mi nabídnut fight pro 18. prosinec, bohužel se to rozpadlo. Znamená to, že v té době budu volný. Pokud má Chimaev zájem a chce konečně schytat nějaké údery, protože žádné doposud neinkasoval, budu připravený. Myslím si, že ho z té vítězné euforie nechám hodně rychle vystřízlivět,“ dodal Neil Magny.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin