conor mcgregor ufc navrat

Kliďte všichni hormon, titulová šance je moje! ohlásil McGregor konkurenci

Irský Notorious uzemnil všechny borce, kteří hlásí, že si v lehké váze momentálně zaslouží bojovat o titul.

V lehké váze se to začíná prát. Justin Gaethje silně věří, že je po skalpu Michaela Chandlera novým titulovým vyzývatelem. Téže zájem má i Islam Makhachev. Oba borce však rychle uzemnil Conor McGregor.

„Klidněte hormon, povaleči, nikdo z vás o titul bojovat nebude, ta šance je moje. Jo a šťastný den double šampionů,“ oznámil Conor na svém Twitteru.

Tím jen podpořil svá měsíc stará slova. „Až se vrátím ze zranění, půjdu hned o pás. Zadavte se závistí!“ rýpnul si. A jeho kritici samozřejmě měli žně.

Co se skutečně stane v UFC, to nikdo z nás neovlivní. Oficiální verdikt si přichystá až Dana White a ten si hodlá počkat na vyústění titulové bitvy mezi Charlesem Oliveirou a Dustinem Poirierem.

Dá se předpokládat, že pokud Charles svůj šampionský status obhájí, pak by si McGregor v klidu mohl dát s Dustinem další odvetu. Pokud se ovšem Poirier stane nový šampionem, bude si hodně lidí stěžovat, kdyby McGregor šel po dvou prohrách ihned do boje o pás.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin