KO sekundu před koncem? The Korean Zombie pro něco takového mohl jen těžko najít pochopení

Chan Sung Jung se více než rok neobjevil v oktagonu, a proto se na svůj druhý velký comeback doslova těšil. S čím však možná ani sám nepočítal, že celá jeho snaha vyjde vniveč pouhou sekundu před koncem celého duelu…

Dle hodnocení přidružených soudců vše šlo ve prospěch korejské zombie, která v souboji prakticky dominovala, ale poněkud zapomněla, že zápas trvá tak dlouho, dokud není oznámen konec.

„Neumím si to vysvětlit a možná pro to ani neexistuje žádné pochopení,“ uvádí Chan Sung Jung. „Vážně mě to mrzí, ale pro tohle nemám žádnou omluvu,“ přiznává svou chybu.

„Nejsem zrovna v dobrém stavu, abych mohl nastoupit do letadla, proto strávím pár dní v nemocnici, než se budu moct vrátit. Cítím se trapně, nicméně rád se s vámi uvidím, až se dostanu domů,“ doplnil.

UFC Fight Night 139 se konala v denverském Pepsi Centru a pro korejského hrdinu byla o to unikátnější, že v posledních letech se s ním na scéně tolik nesetkáváme.

„The Korean Zombie“ se naposledy v nitru klece objevil 4. února roku 2017, když knokautoval ještě v prvním kole Dennise Bermudeze. Nyní se bohužel pro něj karta otočila.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue