khabib fotbal ufc
khabib fotbal ufc

Konec nadávek a trashtalku v MMA? Khabib se rozpovídal, jak to povede ve své organizaci

Moje soutěž, má pravidla. Přesně tímto heslem se řídí Khabib Nurmagomedov, jenž stojí v čele organizace Eagle Fighting Championship, jejímž cílem je zásobovat UFC kvalitními bojovníky.

Už jen tento plán se původně zdál být vyloženě pošetilý, přesto se to Khabibovi zatím daří. Kromě toho, že jeho organizace vyzařuje slibný potenciál, se ruský Orel postaral o to, aby měl i nějaké slovo v UFC. kde si zakoupil část akcií, takže nyní vlastní kousek koláče. Pravidelně se nyní setkává s Danou Whitem a hovoří s ním o změnách, které by mohly udělat MMA lepším sportem.

Jedním z návrhů již údajně bylo odvolání ring girls. Tedy žen, které jsou v tomto odvětví bojových umění prý úplně zbytečné a které svou přítomností pouze rozptylují zápasníky.

Protože je ovšem Khabib také mužem slova a víry, musel si důkladně promyslet, jak to bude s trashtalkem a nadávkami. Po hlubokém nádechu následoval jednoznačný verdikt. „Dobře víte, že nadávky nemám rád, ale chápu, že pro některé lidi je to součást sportu. Když si na tom někdo potrpí, bránit mu v tom nebudu. Mým zápasníkům ale vždy říkám. Pokud na vás soupeř zkouší trashtalk, nechte ho se vypovídat. Ať už řekne cokoliv, on nám zvedne sledovanost, my ho porazíme a slízneme smetanu.“

V Eagle Fighting Championship se žádné ring girls nevyskytují a podle všeho svým zápasníkům dává v rámci možností Khabib svobodu, aby používali zatím všechny slovní výrazy. Uvidíme ovšem, jak to bude v budoucnu a jaká další vylepšení nám do hry přinese.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin