Nate Diaz dostává výhružky od kolegů z UFC

Konec srandy! Leon Edwards vyhrožuje Nateu Diazovi pobytem v nemocnici

Že je o několik kvalitních úrovní výše, to hodlá Leon Edwards už v květnu ukázat troufalému Nateu Diazovi, který si to odskáče na svém zdraví.

Za normálních okolností by to dle postavení v žebříčku nebyl zápas, který by dával smysl, ale protože se mezi oběma bojovníky vaří zlá krev, našlo UFC způsob, jak dát oběma borcům příležitost, jak si své spory urovnat „beztrestně“.

Leon Edwards celou dobu tvrdí, že je zápasníkem, který se nachází několik dovednostních úrovní nad svým příštím soupeřem. A až se s ním sejde v kleci, tak to prý konečně potvrdí. Šetřit ho rozhodně neplánuje.

Leon Edwards si je jistý výhrou

„Tohle je pro mě ‚easy win‘, protože se neustále zlepšuji. Nikdy jsem nebyl knokautován, nikdy jsem neodklepal a mám skvělé kardio. Nevidím příliš způsobů, kde by mě Nate mohl zranit,“ řekl Edwards ve výpovědí pro ESPN, kde vykazoval značně vysoké sebevědomí. Tato výhra ho prý přiblíží k vysněnému boji o titul.

„Do té klece půjdu s tím, abych ukázal, že jsem několik úrovní nad Diazem. Zařídím mu jednorázový lístek přímo do nemocnice. Pořád se chlubí tím, jak ho nikdo nemůže ukončit, to já mu zajistím otřes mozku, na který nezapomene,“ rozohnil se devětadvacetiletý britský zápasník.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue